Вручення дипломів магістрів Національної школи майстерності та професій (19.11.2015)

14.11.2015 13:33

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна випустив перших магістрів в галузі високошвидкісного руху поїздів. Запрошуємо Вас на урочисте вручення диплому магістра Національної школи майстерності та професій (Cnam, м. Париж, Франція) за спеціальністю інфраструктура високошвидкісного залізничного транспорту, яке відбудеться у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 19 листопада 2015 р. о 14.00 в ауд. 314.

Зал?зничний транспорт і однією з базових галузей економіки України. З числа майже 400 тис. ії? працівників третина і фахівці з вищою освітою залізничного профілю. Від рівня їх професійної компетентності залежить стабільне і ефективне функціонування всього транспортного комплексу країни.

Фахівці залізничного транспорту мають забезпечити безпечне функціонування восьми міжнародних транспортних коридорів, які пролягають територією України. На сьогодні в Україні і необхідною підготовка фахівців в галузі високошвидкісного залізничного транспорту, потребу і вдосконалення нормативно-правова база впровадження високошвидкісного руху.

Завдання з дотримання міжнародних вимог щодо рівня організації роботи залізничного транспорту неможливе без забезпечення координації змісту та рівня професійних знань залізничників України, запровадження багаторівневої системи підвищення кваліфікації і перепідготовки фахівців, створення умов щодо забезпечення орган?зац?йно-правових, економічних і техніко-технологічних чинників для запровадження в галузі європейської транспортної політики, їнтеграції украінських залізниць в європейську та світову транспортні системи.

Стратегічною метою розвитку залізничного транспорту щодо його інтеграції в європейську транспортну систему і впровадження в Україні високошвидкісного руху пасажирських поїздів. Як показує досвід з впровадження високошвидкісного руху на французьких, німецьких та російський залізницях, головним чинником забезпечення успіху цього напрямку діяльності залізниць і висококваліфікований персонал.

Для реалізації стратегічного плану розвитку високошвидкісного руху в Україні 7 університетів та 4 адміністрації залізниць із 5 країн (Україна, Росія, Франція, Латвія, Польща) підготували у рамках програми Tempus міжнародний проект Магістр Інфраструктури та експлуатацвї високошвидкісного залізничного транспорту в Росії та Україні (MieGVF). У 2012 роц? цей проект був підтримай Європейською комісією.

Реалізаці?я проекту MieGVF сприяла розвитку неперервної професійної освіти фахівців залізничного транспорту, інтеграції України в Європейський освітній простір. Впроваджені заходи створять довгострокову основу для підвищення рівня безпеки в галузі залізничного транспорту.

У 2014 / 2015 навчальному році перші 29 магістрів успішно пройшли курс навчання у рамках Спільного Європейського проекту Магістр Інфраструктури і експлуатації високошвидкісного залізничного транспорту в Росії та Україні (М?еGVF) за програмою TEMPUS.

В урочистостях візьмуть участь:

1. Фредерік Парде і заступник президента Французькі залізниці (SNCF, Франц?я);

2. Жиль Малефан і заступник президента Паризького ун?верситету, координатор проекту (Cnam, Франц?я);

3. П'єр Мангі (Cnam, Франц?я);

4. Себастьян Леонсель (Cnam, Франц?я);

5. Mr. Surojit Biswas, President, RICE Group, Adamas University, (Індія)

6. Mr. Samit Ray, Chancellor, Adamas University , (?нд?я)

7. Mrs. Mallika Roy, Director, Adamas University, (?нд?я)

8. Mr. Parimal Chandra Biswas, Director, International Relations, Adamas University, (Індія)

1. Снітко Микола Петрович - заступник Міністра Інфраструктури України;

2. Завгороді?й Олександр Вікторович - в.о. генерального директора УЗ;

3. Шара Сергій Миколайович - заступник начальника головного управління кадрової та соціальної політики УЗ;

4. Федорко Іван Петрович - в.о. начальника Придніпровської залізниці;

5. Шестаков Володимир Павлович - начальник служби кадрової та соціальної політики Придніпровської залізниці;

6. Тараненко Сергій Дмитрович - генеральний директор ПАТ Дніпропетровський стрілочний завод?.

7. Довганюк Степан Степанович - директор Львівсько? філії ДНУЗТ

8. Павленко Ігор Петрович - директор Дн?пропетровського коледжу транспортно? Інфраструктури.

9. Кужман Олег Миколайович - перший заступник Глави Дніпропетровсько? обласної державної адміністрації?

10. Полторацький Олексій Володимирович - директор Департаменту освіти і науки.

Попередньо очікуються:

1. Кулїів Н. А. і Ректор Туркменського державного ?нституту транспорту та зв'язку;