чт 21 вер 04:26 Знаменник

Анонс подій на 6.04-12.04.15

05.04.2015 19:21

8 навчальний тиждень в цьому семестрі ознаменується не тільки початком модулів але буде дуже насиченим в плані різних заходів та подій.

Найважливішою подією звісно стане традиційний турнір з міні футболу - Кубок ректора, за який будуть боротися п'ятикурсники ДІІТу. Розклад матчів можна знайти в групі прес-служби ДІІТу. Також на відкриття турніру завітає гравець ФК Дніпро.

Приходьте і вболівайте за команди своїх факультетів!

Бібліотека ДІІТу відкрила виставки "Усміхнемось разом" до дня гумору та фольклорну виставку "Український куточок" до свята Великодня. Всіх читачів запрошуємо ознайомитися з новими надходженнями книг до бібліотеки.

Також не забуваймо про буккросинг в ДІІТі; стелажі з книгами, які можна взяти почитати в обмін на свою книгу знаходяться на третьому поверсі біля переходу між корпусами.

Всі інші актуальні новини та результати матчів Кубка ректора ви зможете дізнатися в групі прес-служби Вконтакті.