вт 17 січ 10:45
II-а(я) пара
Контакти

Новини

студентів
залізничного транспорту
архів газети
← наступні

Благотворительный студенческий бал 2016

Поздравляем Андрея Ванжу и Нику Пастушенко с первым местом.

Читати далі

Містер и Місс ДНУЗТ 2016

Вітаємо Містера та Міс ДНУЗТ 2016

Читати далі

Вручення дипломів магістрів Національної школи майстерності та професій (19.11.2015)

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна випустив перших магістрів в галузі високошвидкісного руху поїздів. Запрошуємо Вас на урочисте вручення диплому магістра Національної школи майстерності та професій (Cnam, м. Париж, Франція) за спеціальністю інфраструктура високошвидкісного залізничного транспорту, яке відбудеться у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 19 листопада 2015 р. о 14.00 в ауд. 314.

Читати далі

Фестиваль народів світу

Дніпропетровська обласна молодіжна адмііністрація запрошує студентів вищих навчальних закладів взяти участь в обласному конкурсі на "Фестивалі народів світу". У конкурсній програмі беруть участь 16 вищих навчальних закладів Дніпропетровської області.

Читати далі

Відновлення у ВНЗ на бюджетній основі

Верховна Рада встановила можливість для студентів вищих навчальних закладів, які навчалися на бюджетній формі і не отримали диплом, повторно навчатися у вузах на бюджетній основі.

Читати далі

Наукова конференція "Інженер ІІІ тисячоліття"

Запрошуємо Вас відвідати XIV Міжнародну студентську наукову конференцію "Інженер ІІІ тисячоліття", яка відбудеться 5 травня 2015 року в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.А. Лазаряна.

Читати далі

Анонс подій на 6.04-12.04.15

8 навчальний тиждень в цьому семестрі ознаменується не тільки початком модулів але буде дуже насиченим в плані різних заходів та подій.

Читати далі

← наступні