нд 30 кві 02:14
Контакти

Новини

студентів
залізничного транспорту
архів газети
← наступні

Вручення дипломів магістрів Національної школи майстерності та професій (19.11.2015)

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна випустив перших магістрів в галузі високошвидкісного руху поїздів. Запрошуємо Вас на урочисте вручення диплому магістра Національної школи майстерності та професій (Cnam, м. Париж, Франція) за спеціальністю інфраструктура високошвидкісного залізничного транспорту, яке відбудеться у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 19 листопада 2015 р. о 14.00 в ауд. 314.

Читати далі

Фестиваль народів світу

Дніпропетровська обласна молодіжна адмііністрація запрошує студентів вищих навчальних закладів взяти участь в обласному конкурсі на "Фестивалі народів світу". У конкурсній програмі беруть участь 16 вищих навчальних закладів Дніпропетровської області.

Читати далі

Відновлення у ВНЗ на бюджетній основі

Верховна Рада встановила можливість для студентів вищих навчальних закладів, які навчалися на бюджетній формі і не отримали диплом, повторно навчатися у вузах на бюджетній основі.

Читати далі

Наукова конференція "Інженер ІІІ тисячоліття"

Запрошуємо Вас відвідати XIV Міжнародну студентську наукову конференцію "Інженер ІІІ тисячоліття", яка відбудеться 5 травня 2015 року в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.А. Лазаряна.

Читати далі

Анонс подій на 6.04-12.04.15

8 навчальний тиждень в цьому семестрі ознаменується не тільки початком модулів але буде дуже насиченим в плані різних заходів та подій.

Читати далі

Наукова конференція з філософії

В Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту 16-17 квітня 2015 року проводиться ІV Міжнародна наукова конференція з філософії і Антропологічні виміри філософських досліджень в залі бібліотеки університету ауд. 262. Реєстрація учасник?в з 9.00, робота конференції починається в 10.30.

Читати далі

Набор в женскую сборную по футболу

Внимание, девушки. В ДИИТе ведется набор в женскую сборную по футболу. Всем, кто желает попасть в сборную и отстаивать честь нашего университета обращаться 20 марта в 12:20 в аудиторию 1304а.

Читати далі

← наступні