пн 11 гру 08:55 Знаменник
I-а(я) пара

Український державний університет науки і технологій

Контакти

Справжні ми

назад / Управління процесами перевезень

Кожна організація чи установа обов'язково повинна мати певну ієрархічну структуру органів управління та відповідну її систему субординації, факультет «Управління процессам перевезень» не є виключенням. На факультеті створена і постійно діє Студентська рада, що має досить широкі повноваження та активно працює за всіма напрямками студентського життя: в навчальному процесі, в організації побуту у гуртожитку, в організації студентського дозвілля. Студентська рада факультету відстоює позицію студентського колективу на засіданнях Ради факультету, працює зі студентами та викладачами по проблемним питанням навчального процесу, контролює навчання відстаючих студентів, спілкується з батьками студентів, організовує екскурсії, заходи художньої самодіяльності, спортивні змагання, наукові студентські конференції, клопоче про заохочення кращих студентів факультету.

Наш студентський колектив – це одна велика, міцна та дружна родина, де кожний має підтримку товаришів та можливість для власного розвитку, і цей позитивний дух студентського товариства та дружби залишається з кожним випускником на все життя.

Бути першим у всьому, вміти досягати поставленої мети, завжди відповідати за свої слова і вчинки – саме ці риси завжди були притаманні студентам і випускникам факультету "Управління процесами перевезень".