пт 23 лют 14:06
IV-а(я) пара
Контакти

Справжні ми

назад / Спортклуб

Спортклуб як окремий підрозділ Студентської ради був створений з жовтня 2012 року. Саме тоді його очолив студент факультету «Електрифікація залізниць» Курило Руслан. Для того, щоб ефективніше працювати, були обрані спортивні організатори на кожному факультеті. Після чого і почалось життя справжнього студентського спортклубу. Велику кількість труднощів викликав перший план роботи, бо вже багато років студенти не самоорганізовувалися, щоб підтримати спорт в ДІІТі.

Насамперед, було вирішено скласти списки студентів кожного факультету, що відвідують спортивні секції та є активними переможцями спортивних змагань. Завдяки збору цієї інформації, до «Дня студента» стало можливим нагородити премією найкращих спортсменів. Також намагаємося постійно інформувати молодь про всі заплановані спортивні заходи, збираємо команди найсильніших, щоб надати їм змогу захищати честь факультету та університету. А ми, в свою чергу, нагороджуємо призерів грамотами та подяками від спортклубу. В майбутньому плануємо організовувати групи підтримки для спортсменів та допомагати з оформленням відпустки з приводи змагань.

Спортклуб разом із КССМ готує щорічне свято – міні-футбол серед п’ятих курсів за кубок ректора. Цей захід вже став доброю традицією нашого університету.

Тож, хочеться запевнити Вас, шановні студенти, що ми і надалі докладатимемо максимум зусиль, щоб підтримати розвиток спорту в нашому університеті!