пн 11 гру 07:49 Знаменник

Український державний університет науки і технологій

Контакти

Справжні ми

назад / Студентська рада університету

Студентська рада університету (Студрада) – є вищий виконавчий орган студентського самоврядування. А якщо простіше - то це саме та команда ініціативних, творчих та самовідданих студентів з усіх факультетів, які працюють задля цікавого дозвілля, налагодження побутових умов в гуртожитках, високої успішності в навчанні, пропаганди спортивного та здорового способу життя серед всієї студентської громади. І найголовніше – це саме ті представники студентського самоврядування, які готові витрачати свій вільний час на те, щоб захищати права та інтереси студентів, звертатися з пропозиціями, заявами та клопотаннями від імені молоді до адміністрації університету, допомагати вирішувати будь-які проблеми та складнощі, підтримувати, заохочувати та запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо!

На даний час Студрада поєднує в собі шість підрозділів (Комітет у справах сім’ї та молоді, первинна профспілкова організація студентів, Студрада гуртожитків, Комісія з аналізу успішності студентів, спортклуб та студентське наукове товариство) та дев’ять Студентських рад факультетів та ННЦ (МТ, УЕП, ТІ, УПП, ОБД, ПЦБ, ЕГ, КТС). Студрада виконує функції координації усієї роботи, забезпечення взаємодії між усіма підрозділами та спрямування роботи в єдиному руслі та з єдиною метою: «На благо університету та студентів!»

Але окрім цього Студентська рада також має і свої власні проекти:

 1. «Студентський прес-центр», що включає:
  • інформування студентів через дошки-оголошень;
  • висвітлювання інформації на плазменому екрані першого поверху старого корпусу;
  • випуск студентської газети «Студекспрес» у рамках університетської – «ДІІТ сьогодні»;
  • створення веб-сторінки «Студради».
 2. «Центр працевлаштування», який займається знаходженням робочих вакансій студентам, що хочуть працювати у вільний від навчання час.
 3. «Іменні стипендіати». У рамках цього проекту були розроблені сертифікати та свідоцтва, які щосеместрово вручаються іменним стипендіатам університету. А також були започатковані два види нових іменних стипендій – імені Студентської ради та видатних випускників університету.
 4. «Абітурієнте, знайомся – ми ДІІТ!» У рамках цього проекту членами Студради проводяться круглі столи з потенційними абітурієнтами у школах. Презентуючи студентське самоврядування, учасники розповідають про ДІІТ та запрошують школярів вступати до лав студентства саме нашого університету.
 5. «?» Це той проект, який вигадаєш та реалізуєш саме ти, шановний студенте! А ми тобі допоможемо!

Тож запрошуємо до нашої дружньої родини усіх небайдужих аспірантів та студентів, що мають активну життєву позицію, мріють створити свій власний осередок діяльності, бажають бути корисними суспільству і здатні працювати над собою заради великої мети!

Лише разом ми можемо змінити на краще світ навколо себе!!!