пн 25 вер 12:38 Чисельник
Велика перерва
(IV-а(я) пара в 13:00)
Контакти

Шпаргалка

розклад
деканати
іменні стипендіати
оголошення

Іменні стипендіати 1 семестру 2014-2015 н.р.


Стипендія Президента України (1200 грн.)

  • Дядько В.А. (група 332)
  • Замедянська Н.А. (група 935)

Стипендія Верховної Ради (1200 грн.)

  • Жоболда В.В. (група 442)

Стипендія Кабінету Міністрів (1100 грн.)

  • Ханеня О.І. (група 431)

Стипендія імені Грушевського М.С. (1100 грн.)

  • Карась І.І. (група 337)
  • Нежуміра К.О. (група 931)

Стипендія видатних вчених (815 грн.)

  • Гребенчук І.П.– стипендія ім. М.Г.Бондара (група 131)
  • Філяур В.О.- стипендія ім. Є.О. Патона (група 131)
  • Міщенко А.В.– ім. В.А. Каблукова (група 238)
  • Канонік Т.Л..- ім. В.М. Тверітіна (група 3541)
  • Маржановська Г.В.- ім. Є.П. Блохіна (група 35
  • Курка А.О.- ім. С.М. Кожевнікова (група 357)
  • Казмали О.Д.- ім.Конашенка С.Й. (група 351)
  • Коломоєць Ю.В. - ім. М.Р.Ющенка (група 441)
  • Королькова Д.В.- ім. М.Н.Гольдштейна (група 523)
  • Біленко М.О.- ім. М.А. Фрішмана (група 541)
  • Зінкевич О.І.- ім. М.М. Сахновського (група 641)
  • Зеленська Ю.О.- ім.В.Г. Зазимко (група 641)
  • Вітер В.В.- ім. В.М. Плахотніка (група 645)
  • Мандибура Є.С.- ім. Н.М. Федіченка (група 933)
  • Русінко І.В.- ім. В.А. Лазаряна (група 940 П)

Стипендія Вченої ради університету (815 грн.)

  • Шилінська Г.Р. (група 131)
  • Яценко М.А. (група 131)
  • Півник О.А. (група 235)
  • Олексенко Д.С. (група 251)
  • Попова А.С.(група 239)
  • Мамедова О.Ф. (група 351)
  • Тарасюк М.Ю. (група 324)
  • Дяченко Р.О. (група 330ПМТ)
  • Федак Л.І. (група 551)
  • Кадура О.В. (група 551)
  • Голуб Б.І. (група 933)
  • Андрющенко М.В. (група 921)
  • Заграй Л.Л. (група 940А)
  • Фролов М.І. (група 923)
  • Німців М.В. (група 844)
  • Федунь Т.І. ( група 834)

Стипендія імені Г.М. Кірпи (815 грн.)

  • Сапунжинський М.Е. (група 151)
  • Земський Д.Р. (група 256)
  • Метиженко В.С. (група 340В)
  • Рубець А.В. (група 441)
  • Бочарова М.К. (група 641)
  • Бурченко Ю.Ю. (група 532)
  • Лунгол О.О. (група 733)
  • Петрук Т.О. (група 936)
  • Осьмак І.І. (група 845)

Стипендія видатних випускників (815 грн.)

  • Шевцов Б.О.– ім. О.І. Момота (група 254)
  • Борисовська Ю.А.- ім. Л.М. Костюченка (група 256)
  • Чорна А.О.- ім. В.В. Корнієнка (група 256)
  • Крикунова Г.А.- ім. В.О. Мельничука (група 341)
  • Степанчук К.О.- ім. Б.С. Олійника (група 433)
  • Стрельцов С.С. - ім. Л.Л. Железняка (група 442)
  • Борисенко О.В. - ім. А.В. Слободяна (група 442)
  • Сушко Ю.Л. - ім. П.П. Науменка (група 443)
  • Ванжула О.Г.- ім. В.В.Козака (група 431)
  • Каліновська А.Г. - ім. М.Д.Костюка (група 533)