пн 11 гру 07:52 Знаменник

Український державний університет науки і технологій

Контакти

Новини

студентів
залізничного транспорту
архів газети

Військова Присяга на вірність українському народові

Військова Присяга на вірність українському народові

23.09.2020 13:15

18 вересня 2020 року на кафедрі військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби ДНУЗТ пройшла надзвичайно урочиста подія – складання курсантами-першокурсниками Військової Присяги на вірність українському народові.

Понад 70 юнаків та дівчат поповнили цьогоріч лави нашої кафедри. Це справжні сини та доньки нашої землі, а відтепер - захисники Батьківщини.

Чимало сьогоднішніх першокурсників вже мають досвід служби в Збройних Силах та Державній спеціальній службі транспорту. Дехто з них вже отримав бойовий досвід, захищаючи нашу Вітчизну на Сході.

Втім, переважна більшість - це вчорашні школярі та ліцеїсти, зовсім юні, але надзвичайно цілеспрямовані громадяни України.

Позаду у них інтенсивний та насичений курс первинної військово-професійної підготовки, за час якого наші першокурсники здобули базові вміння й навички, необхідні для подальшої служби й навчання, познайомились один з одним, зі своїми командирами та наставниками, стали злагодженим військовим колективом. Віднині вони – моноліт, якому ніщо не стане на заваді на шляху до офіцерських звань.

І сьогодні у єдиному строю наші першокурсники склали Військову присягу на вірність українському народові. Саме сьогодні вони зробили один з найважливіших кроків у своєму житті – присягли вірно та віддано служити своїм співвітчизникам та своїй країні, бути відданими патріотами, мужніми й відважними професіоналами військової справи.

Цей день є надзвичайно важливим не лише у житті тих, хто сьогодні промовив священні слова Присяги, але й для всіх нас, тих, хто буде їх навчати, виховувати, піклуватись про них.

Дорогі першокурсники!
Попереду нелегкі, але надзвичайно цікаві роки навчання.
Бажаємо Вам пройти цей шлях з честю, бути достойними ваших попередників й вчителів. Ніколи не відступайте і не звертайте з обраного шляху. Це дуже особливий і надзвичайно почесний шлях – шлях воїна-захисника.

Шановні батьки першокурсників!
Дякуємо вам за вибір ваших синів і дочок! Будьте впевнені, ми зробимо все, щоб ви пишались своїми дітьми, докладемо максимум зусиль, щоб вони відчували повагу й турботу. Але й ваша підтримка також всім нам дуже потрібна. У добру путь, шановні наші першокурсники!