Фестиваль народів світу

08.05.2015 14:04

Дніпропетровська обласна молодіжна адмііністрація запрошує студентів вищих навчальних закладів взяти участь в обласному конкурсі на "Фестивалі народів світу". У конкурсній програмі беруть участь 16 вищих навчальних закладів Дніпропетровської області.

Метою проведення Фестивалю є розширення культурного міжнаціонального спілкування і співпраці студентів вищих навчальних закладів області; зміцнення, збереження та розвиток традицій різних народів; підтримання національної гідності та культурної ідентичності народів світу; виховання морально-патріотичних цінностей у підростаючого покоління; формування соціальної свідомості, національної обізнаності та формування толерантних відносин з представниками іноземних культур.

Початок фестивалю 16 травня 0 13:00